Kuchnia pod wymiar

Szafy, garderoby, sypialnie

Szafy i garderoby to jedna z naszych specjalności. Na początku dokładnie zmierzymy Państwa pomieszczenie lub przyjmiemy podane przez Państwa wymiary. Następnie doświadczony projektant, z uwzględnieniem Państwa uwag, stworzy wizualizację mebli oraz wykona wycenę.

Mnogość rozwiązań dostępnych w szafach na wymiar sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy wybierać spośród kilkudziesięciu wzorów i kolorów zarówno frontów jak i korpusu szafy, dodać lustra, szkło, lakier, podświetlenia. W środku szafy na wymiar możemy zastosować podświetlenia lub systemy przechowywania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo półki mogą posiadać opcję regulacji co pozwoli optymalizować budowę szafy gdy jej zawartość będzie się zmieniać w czasie.

W przeciwieństwie do większości konkurencji stosujemy dodatkowe elementy stabilizujące pracę szafy. Porządne metalowe prowadnice renomowanych firm zapewniają długoletnią bezproblemową pracę. Każda zabudowa jest przez nas wyceniana wraz z montażem w docelowym pomieszczeniu.

Dodatkowo szafy możemy wzbogacić o panele dekoracyjne. Nasi klienci coraz częściej decydują się na panele tapicerowane, które dają doskonały efekt.  Poniżej przykładowe zastosowanie paneli tapicerowanych w jednej z naszych realizacji.

Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów i wybiorą Państwo szafę na wymiar od Meble Pitus.